Bigo Live Elmas Yükleme

Bigo Live Elmas, uygulamada yaptığınız harcamalar için kullandığınız para birimidir. Yani yayın sırasında yayıncıya özel bir emoji vb. hediyeleri göndermek istiyorsanız, elmas harcamak zorundasınız. Bu bağlamda, elmasları para ile satın alabilirsiniz. Bigo Live Diamond satın almak için sitemizden en uygun fiyat garantisi ile yüklemeniz yeterli. Sonra Bigo Live Diamonds ürünlerini seçebilirsiniz. Sitedemizden satın aldığınız Bigo Live elmaslarını sipariş verdikten sonra Bigo Live ID ‘nize gönderilmektedir. Satın aldığınız Bigo Live Elmasları ile takip olduğunuz kişilere ve yayıncılara birbirinden farklı çok çeşitli armağanlar gönderebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişilere maddi ve manevi yardım sağlamanın en kolay yolu budur.

Bigo Live'daki yayınlar isteyen tüm kullanıcılar tarafından izlenebilir. Kullanıcılar ayrıca izlemek istedikleri yayıncıları takip edebilir, onlarla etkileşimde bulunabilir ve onlara maddi veya manevi destek sağlayabilir.

Bigo Live Elmas

Elmas birimi yalnızca yayıncılarla ilgilidir. Yayıncılar, yayınlarında aldıkları hediyeler kadar elmas kazanırlar. Daha sonra bu fasülyeleri doğrudan paraya dönüştürebilir ve çekebilirler.

Elmasın nakde dönüşmesi için tutulması gereken minimum fasulye miktarı 6.700 iken, maksimum miktar 1.050.000 olarak belirlenmiştir.1000 $ 'ın üzerindeki para çekme işlemleri ek onay gerektirir ve daha fazlasını alır.

Bigo Live Elmas Alma

39 elmas = 9 TL | 241 Elmas: 44 TL | 848 elmas = 177 TL | 3818 elmas = 790 TL gibi bir çok Bigo Live Elmas paketimiz mevcuttur.

Elmasları sitemiz üzerinden en uygun fiyat garantisi ile Bigo Live Elmas Yükleme yapabilirsiniz.

Fasulyeleri doğrudan banka hesabınıza gönderebilirsiniz.

Not: Fasulye dönüşümü sadece haftada bir kez yapılabilir.

Bigo Live Elmas Yükleme

Bigo Live platformunda canlı yayın yapabilmek için Bigo Live uygulamasına sahip olmalısınız. Uygulamayı açtıktan sonra, kamera ayarlarına basarak yayın ayarlarınızı seçtikten sonra yayını başlatabilirsiniz. İsterseniz, canlı yayınlarınızın kaydını da tutabilirsiniz. Bigo Live'daki şovları izlemek için uygulama veya web sitesi üzerinden izlemek istediğiniz yayını açın. Bigo Live Elmas satın alarak beğendiğiniz yayıncıları takip edebilir, yayıncıları destekleyebilir veya onlarla etkileşimde bulunabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden dijital platformlardaki en çok paket seçeneği ve en indirimli fiyat garantisi ile Üyelikli yani yaptığınız alışverişlerden bonus biriktirerek bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz indirim veya Üye olmadan üyeliksiz işlem yaparak satın alabilirsiniz. Satın Alımınızı gerçekleştirirken Bigo Live ID girerek verdiğiniz bilgilere elmas yüklemesi yapılarak Bigo Live Elmas Yükleme işleminizi gerçekleştirerek desteklediğiniz yayıncı veya arkadaşınıza maddi destek sunabilirsiniz. Hemen Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz.