KAMUOYUNA AÇIK DUYURUMUZDUR!

Oyunexe, 2 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet vermektedir.

Son 1 yıl içinde gerek yayıncılarına, gerekse üye ve bayilerine kazanç elde edebilecekleri bir “referans sistemi” sunmuştur. Sitemizde binlerce kişinin kullandığı bu sistemde, alışverişleriniz için sizlere ek bakiye kazanma imkanı tanıdık.

Bu süreçte tanık olduğumuz “yanlış yönlendirme ve gerçekliği bulunmayan vaatler” ile sisteme üye olmanızı talep eden bir azınlık oluştuğunu fark ettik. Üyelerimizin böyle durumlara karşı bilgilendirilmesi gerektiğini düşünerek sizlere kısaca referans sisteminden bahsedeceğiz. Yayıncılarımız ve referans sisteminden kazanç elde eden herkesin uyması gerek kurallar, üyelerimizin dikkat etmesi gereken noktalar aşağıdaki gibidir.

REFERANS LİNKİ İLE KAYIT OLAN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE:

-Referans linki ile kayıt olduğunuz yayıncı ya da kişinin, bu sistemden kazanç sağlaması için telefon onayı yapmanız gerekmektedir.

-Referans linki ile üye olduğunuzda site bakiyenize bir BAKİYE GELMEZ. ÜYE OLMAK KAZANÇ ELDE ETTİRMEZ.

-Telefon numarası, mail ya da benzeri kişisel bilgiler 3. Şahıslar ile paylaşılmaz. SMS ya da mail aracılığı ile reklam yapılmak için kullanılmaz. Bu sadece referans sisteminde meydana gelebilecek haksız kazançların önüne geçmek için yapılmaktadır. (sınırsız mail ile binlerce üyelik yapılarak kazanç sağlanmasını engeller)

-Üye olan kişiler, referansın bağlı olduğu yayıncının özel çekilişlerine katılmaya ve indirim kodunu kullanmaya hak kazanır. İndirim kodu olmayan yayıncılarda ise böyle bir ayrıcalık yoktur.

-Sitemizde listelenen HERKESE AÇIK çekilişlere katılım hakkı TÜM ÜYELERE verilir.

-Çekilişe katılmak için üye olup telefon doğrulaması yapmaktan başka bir ŞART YOKTUR.

SEVGİLİ ÜYELERİMİZ,

Yukarıda listelenen uyarılar, sizlerin iyi niyetini kullanarak haksız kazanç sağlamaya çalışan kişilerden korunmanız içindir. Sistemin tamamını incelemek için “KAZANÇ SİSTEMİ” alanına göz atabilirsiniz. Bu sistemi profilinizde yer alan “Referans Sistemi” alanındaki linki paylaşarak sizler de KULLANABİLİRSİNİZ. Kazançlarınız, SİTEDE KULLANILMAK üzere onaylanacaktır.

YAYINCILARIMIZIN ve REFERANS SİSTEMİNİ KULLANAN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE:

-Referans sistemi ile kazanç elde etmek için GERÇEKLİĞİ OLMAYAN VAATLER sunulması YASAKTIR. Böyle bir durumda hesabınız KAPATILACAKTIR. (örnek; bakiye kazanacaksınız, size ödeme yapacaklar vb.)

-Referans sisteminden, yararlanırken üye olan kişilerin telefon doğrulaması yapması zorunludur.

-Aktif referans; linkiniz ile üye olduktan sonra telefonunu doğrulamış ve ardından en az 1 kez sipariş vermiş referanslarınızdır. Aktif referans tablosu bu kişileri saymaktadır.

-Referans kazançlarınızı bakiyenize aktarmak için istediğiniz zaman çekim yapabilirsiniz.

-Referans sisteminde elde ettiğiniz kazanç ile YAYINCI iseniz, başvurunuz onaylandıktan sonra çekiliş oluşturabilirsiniz. Çekiliş katılım şartları sadece ÜYE OLMAK ve TELEFON DOĞRULAMAKTIR. Ek talepleriniz varsa bunlar tarafımızdan kontrol edilmeyecektir.

-Yasaklı mailler ile satın alınmış telefon numaraları kullanarak referans kazanmaya çalışanlar her gün kontrol edilerek, HESAPLARI KAPATILIR.

-Site içerisinde yer almayan herhangi bir KAZANÇ, ÜRÜN, SİSTEM vaadi ile referans bağlamanız durumunda BANLANIRSINIZ.

-Yayıncılarımız, bu sistemden yararlanırken mailde iletilen panel görselini ve logomuzu kullanmalıdır. Mail ile iletilen ön bilgilendirme dosyasını inceleyerek daha sağlıklı bilgiye ulaşacaksınız.

SON OLARAK

Oyunexe Ailesinin, kamuoyuna açık duyurusudur. Bu duyuruda yer alan kurallara ve uyarılara uymayan kişilerin sorumluluğu kabul edilmemektedir. Firmamızın, açıkça yayınladığı “KAZANÇ SİSTEMİ” dışında bir sistemi yoktur. Mağduriyet yaşayan üyelerimizin sorumluluğu, yanlış yönlendirme yapan ve iyi niyeti suiistimal eden kişilere aittir. Firmamız bu durumlarda sizlere “canlı destek ve mail adresimiz üzerinden “ doğru bilgiyi sunmakla mükelleftir. Firmamız hakkında, herhangi bir yanlış itham ve zan altında bırakma söz konusu ise ilgili kişinin işlemleri delil niteliği taşıyacaktır. Hukuki konularda ilgili makamlara sunulmak üzere kullanılabilir. KVKK koşullarına uyum sağlayarak hukuki sürecin yönetilmesi için Gizlilik ve Kullanıcı Sözleşmemizde konuya açıkça değinilmiştir. Üye olan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiştir.

EKLER

KAZANÇ SİSTEMİ

4 YÖNLÜ REFERANS KAZANÇ SİSTEMİ NEDİR ?

Sizler için geliştirdiğimiz bu sistem ile kazancımızı paylaşmayı hedefledik ve kazancınız için bir sınır koymadık, bu sistem ile anlık kazanç sağlayacak, kazancınızı tüm detaylarıyla takip edebileceksiniz.
Sadece referanslarınızın yaptığı alışverişlerden değil, referanslarınızın referanslarının yaptığı alışverişlerden de kazanacaksınız.
Ayrıca davet ettiğiniz aktif referans sayısına göre aylık olarak da site bakiyesi kazanacaksınız.

Referans sayfası:https://oyunexe.com/uye/referans-sistemi (referans linkleri kullanıcıya özel belirlenmektedir.)

1. KAZANÇ YÖNTEMİ

Referans isminiz ya da mailiniz ile sitemize üye olan kullanıcılardan da kazanç elde edebilirsiniz.

Referans maili ya da isminiz ile sadece üye olan her bir kullanıcı için '50 kuruş' bakiyenize eklenir.

Üye olan kullanıcı aynı zamanda alışveriş yaparsa bir '50 kuruş' daha bakiyenize eklenecektir.

2. KAZANÇ YÖNTEMİ
Referans linkinizi arkadaşlarınız ile paylaşıp kayıt olmasını sağlayın, yaptığı tüm alışverişlerden site bakiyesi kazanın !
Referanslarınızın yaptığı alışveriş tutarından kazanacağınız oranları incelemek için tıklayın. 

3. KAZANÇ YÖNTEMİ
Davet ettiğiniz referanslarınızda referans sistemini kullanırsa, kazandığının %10 u kadarda siz kazanın.
(örneğin bir yayıncıyı davet ettiniz, davet ettiğiniz kişiler referans sisteminden kaç tl kazanırsa %10 kadarını siz kazanacaksınız.)

4.KAZANÇ YÖNTEMİ
Aktif referans tablosuna göre, her ayın 1. günü,
"Referans Kazanç Tablosuna" göre
20.00 TL'den 1000.00 TL'ye kadar site bakiyesi kazanın.

*Aktif Referanslarım: son 30 gün içerisinde alışveriş yapan kişiler.

*Pasif Referanslarım: son 30 gün içerisinde hiçbir alışverişi olmayan kişilerdir.

NOT: Aktif referans sayısına göre her ayın 1. günü ek olarak ödeme yapılacaktır.

Tüm referanslarınız, aktif referanslarınız ve pasif referanslarınızı anlık olarak referans sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Biriken ödemelerinizi çekim talebi oluşturarak siteden alışveriş yapabilir veya banka hesabınıza çekebilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA,

OYUNEXE