PUBG Mobile UC

PUBG Mobile, Battle royale türünün en başarılı örneklerinden birisi olan PlayerUnknown’s BattleGrounds (PUBG) oyununun mobil versiyonudur. PUBG Mobile 21 Mart 2018 tarihinde Google Play Store ve Apple Store üzerinden kullanıma açılmış, bütün oyuncuların deneyimlemesi için sunulmuştur. PUBG Mobile 2018 yılının en iyi oyunu seçilmiş, 200 milyon indirilme sınırını geçmiştir. Günlük oyuncu sayısı 30 milyon kadar olmaktadır. İlk günden bu yana ddünyanın en çok oynanan oyunları arasında bulunmaktadır.

Oyunda 100 adet oyuncu paraşütleriyle 64 kilometrelik bir adaya iner, ister tek başlarına, ister 4 kişilik gruplar halinde rakipleriyle mücadele ederler. Hayatta kalmaya çalışırlar. Çeşitli modları bulunan oyunda oyun içi satın alma işlemleri için PUBG Mobile UC (Unknown Cash) para birimi kullanılmaktadır.

PUBG Mobile UC Satın Al

PUBG Mobile UC satın al işlemleri konusunda oyuncuların en çok merak ettikleri, UC fiyatları olmaktadır. Fiyatlar konusunda en temel değişken UC miktarıdır. Sayfamızda sizler için 60 UC, 63 UC, 70 UC, 198 UC, 210 UC, 300 UC, 420 UC, 600 UC, 690 UC, 700 UC, 888 UC, 980 UC, 530 UC, 1380 UC, 1540 UC, 1750 UC, 2703 UC, 3500 UC, 4890 UC, 6213 UC, 8400 UC, 10413 UC, 12600 UC, 16800 UC gibi farklı paketler bulunmaktadır. Yine bunların pek çoğunda artı UC miktarları olduğu için alışverişiniz daha da uyguna gelmektedir.

Tercihinize sunulan PUBG Mobile UC paketleri arasında Royale Pass, Elit Royale Pass gibi çeşitli alternatifler de varır. PUBG Mobile UC kodu fiyatlarımız içindeki UC miktarına göre değişmekte, zaman zaman uygulanan kısa süreli indirimlerle birlikte paketlerimiz çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Sayfamızdan her bir kodun stokta bulunup bulunmadığını, bonus kullanılıp kullanılmadığını detaylı olarak görebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Nasıl Satın Alınır ?

Oyunexe üzerinden gerçekleştireceğiniz PUBG Mobile UC kodu satın alma işlemleri son derece kolaydır. Kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. PUBG Mobile UC satın alma işlemleri üyelikli ya da üyeliksiz olarak yapılabilmektedir. Üyelik kaydı oluşturan müşterilerimiz ilan pazarı, referans sistemi, oyun parası satış işlemi gibi ekstra hizmetlerden yararlanabilirler.

Sayfamızda gerekli yönlendirmeler en basit haliyle yapılmakta, gerekli bilgiler eksiksiz ve doğru şekilde doldurulmalıdır. Daha sonra mail adresinize ve telefonunuza doğrulama gönderilmektedir. Bakiye Yükle kısmında satın almak istediğiniz ürün tutarı kadar bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bakiye yükleme noktasında ödemelerinizi kredi kartlarıyla, bankamatik kartlarıyla, mobil ödeme, ininal kart, Bitcoin ile ödeme gibi pek çok farklı kanaldan birisiyle yapabilirsiniz. Ödemeleriniz 2 ila 10 dakika arasında hesabınıza yüklenmiş olacaktır. Üyeliğinize yüklediğiniz bakiyelerle istediğiniz zaman, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğiniz UC satın al işlemi sonrasında 2-15 dakika içerisinde PUBG Mobile ID Numaranıza yüklenir. 

PUBG Mobile UC satın al popülerliğine popülerlik kat.

pubg mobile , pubg mobile uc satın al , pubg mobile uc , uc satın al , pubg uc satın al , pubg mobile uc fiyatları , pubg mobile uc yükleme