PUBG New State Ve PUBG Mobile Arasındaki Farklar

Dünya çapında oynanan PUBG Mobile, oyuncular tarafından yoğun ilgi gören bir oyundur. Çok yakın zamanda PUBG New State oyunun oyuncularla buluşacağı duyurulmuştu. Oyuncular heyecanla bu oyunu bekleyerek, fragmanı izlemek için bekleyişe girdiler.

PUBG New State Fragmanı

PUBG New State fragmanı oyuncularla buluşturuldu. 2 oyunun mantığı aynı olsa da içerik olarak birbirinden farklı aslında. PUBG New State oyunu 2051 yılı içinde gerçekleşiyor. Gelecekte gerçekleştiği için oyun haritası, oyun teması ve oyunda yer alan eşyalar farklılık göstermektedir.

PUBG New State Ve PUBG Mobile Oyuncuları

PUBG Mobile oyuncuları, heyecanla PUBG New State oyunu ile buluşacağı günü beklemektedir. Bu 2 oyunun amaçlarından ziyade, oyun içeriği olarak çok büyük farklar vardır. PUBG Mobile oyununun içindeki eşyalar ve temalar PUBG New State oyunundan çok farklıdır.

Pubg New State 2051 Yılında Gerçekleşiyor

Bu oyun 2051 yılında gerçekleştiği için;

  • Temalar, fütüristtik temalı özellikleri taşıyor.
  • Oyunun içindeki en ufak ayrıntı bile geleceği yansıtıyor.

Oyuncular, oyuna ilk girdiği andan itibaren gelecek içinde yaşıyormuş gibi hisse kapılacak. Heyecanlı buluşma için çok az kaldı.

PUBG New State Oyun Ortamı

Oyun ortamı tamamen PUBG Mobile oyun ortamından farklıdır. Bu oyun içinde gelecekle özdeşleşen yeni araçlar bulunur. Savaş malzemeleri, yeni donanımları ile oyun içinde yerini alıyor. Yeni donanımlar, yeni teçhizatlar ve modern silahlar ile birlikte oyuncular bir savaş içinde olacak.

PUBG New State Oyununda Son Teknoloji Ürünler Bulunmakta

Bu oyunda son teknolojik savaş ürünleri yer alacak. Oyuncular dronlar gibi savaş malzemelerine de erişecekler. Oyunun yeni yayınlanan fragmanında oyuncuların dikkatini çeken balistik kalkan da bu oyunda yer alacak.

PUBG New State Oyununda Oyuncular Silahlarını Özelleştirilebilecek

PUBG New State oyununda, oyuncular silahlarını kendine göre özelleştirilebilir imkânı bulacak. Oyuncular silahlarını kendi isteklerine göre özel kitler kullanarak özelleştirebilecek.

PUBG Oyunu İçin Gerekli Her Şey Sitemizde

Sitemizde bu oyun için uc satın alkategorimiz bulunmaktadır. Mağazamızda en uygun fiyatlarla pubg mobile uc satın alişlemi yapabilirsiniz. Pubg mobile uc satın almak için üye olma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Sepetinize istediğiniz paketi ekleyerek ID numaranızı girmeniz alışveriş için yeterli olmaktadır.