Roblox Gamepass

Oyunexe.com üzerinden verilen tüm Roblox Robux siparişleriniz, Gamepass olarak teslim edilmektedir. Bunun için roblox gamepass yapmanız gerekmektedir. Bu içerikte size nasıl roblox gamepass açbileceğinizi anlatacağız. Artık Roblox siparişlerinizi gamepass açarak teslim alabilirsiniz.
Videolu Anlatım;


Yazılı Anlatım;
Gamepass açmak için kullanıcının kendine ait placei vardır robloxun sitesine girip soldaki profile butonuna tıklarsanız sağdaki Experiences yerinde oyununuz gözükecektir. Roblox'a tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada aşağıya inip store kısmına tıklamanız gerek. Karşınıza gelecek olan + add pass butonuna basınız.

Daha sonra karşınıza gelecek sekmede Dosya Seç butonuna basın ve rastgele bir resim seçin seçtikten sonra gamepassin adını ve açıklamasına istediğinizi yazın.

Yazdıktan sonra aşağıdaki preview butonuna basınız. Ardından passiniz gözükecektir.

Passinize basın ve karşınıza gelecek sayfada sağ üstteki 3 noktaya basıp configure butonuna tıklayın. Sales butonuna tıklayıp Item For Sale kısmındaki tiki açın ve ilgili alana siparişinize denk olan robux miktarını girin. Akabine oyunexe.com/destek adresinden sipariş numaranız ve pass linkiniz ile beraber talep açın. Roblox siparişiniz 60 dakika içerisinde işleme alınacaktır.