Valorant Yeni Savaş Bileti Geldi

 

Valorant Yeni Savaş Bileti Geldi

Valorant’ta beklenen Savaş Bileti nihayet geldi. Oyuncuların büyük bir merakla beklediği silah kaplamaları da gerçekten çok beğenildi. Peki Savaş Bileti Kaç VP ?

Savaş Bileti Kaç VP ?

Savaş Bileti’nin klasikleşmiş fiyatı 1000 VP olarak karşımıza çıkıyor. İndirimli bir şekilde sitemizden Valorant VP satın alabilirsiniz. VP satın aldıktan sonra Savaş Biletini etkinleştirmeniz ve oyuna devam etmeniz gerekmekte. Böylelikle Silah Kaplamaları, Uğurlar, Spreyler ve Radyanit Puanlarına hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Yepyeni Silah Kaplamaları

Oldukça enteresan ve bir o kadar da güzel yepyeni silah kaplamaları oyuna Savaş Bileti ile eklenmiş oldu. Oyuncular bu kaplamaları hızlı bir şekilde elde etmek için tatlı bir mücadele içerisine girdiler bile. Phantom kaplamaları ve son seviye yitik bıçağı da oyuncular tarafından tam puan aldılar. Ancak en çok sevilen kaplama serisi ise “Su Altı Seti” oluyor. İşte yeni kaplamaların ve uğurların bazıları :

Yitik Seti

Savaş Bileti Yitik Bıçağı

Su Altı Seti

Phantom 

Uğurlar

Breeze Güncellemesi

Daha önce geleceğini haberimizde paylaştığımız Breeze haritası da bu güncelleme ile birlikte oyuna eklenmiş oldu. 2 haftalık deneme süreci sonrası dereceli ve derecesiz modlara eklenecek olan Breeze haritasını bu süre içerisinde oyuncular denemiş olacak. Ayrıca yeni gelen bir özellik ise Koçluk Modu. Özel karşılaşmalar ve turnuva modu dahil olmak üzere Koçlar da oyuna katılıp takımlarını anlık olarak izleyebilecek.

 

Güncelleme ve Savaş Bileti ile ilgili beğendiğiniz kaplamaları veya uğurları bu haberin altında paylaşabilirsiniz. Siz de Savaş Biletini almak için en uygun fiyatlarla Valorant VP alabilirsiniz.