Battle Pass Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile CP
img

Battle Pass Call of Duty Mobile

ID numaranıza yüklenir. TR hesaplar için geçerlidir.

110.08 TL

88.06 TL

Ürün Hakkında Açıklama

Call of Duty Mobile CP Nedir?

Call of Duty Mobile, Battle Royale oyun kategorisinde yer alan bir savaş oyunudur. 1 Ekim 2019 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuş ve milyonlarca kez indirilmiştir. Oyuncular 2000’li yıllardan ses getiren Call of Duty oyununa aşina oldukları için serinin devamındaki oyuna bir hayli ilgi gösterdiler. Kişiye özel oyun ayarları, silahları ve oyun modları ile Call of Duty Mobile oyunculara özelleştirmeler için kullanabilecekleri oyun içi para birimi olan call of duty mobile cp avantajını da sunmuştur.

Call of Duty Mobile oyununda oyun içi mağazada bulunan birçok eşyayı call of duty mobile cp satın al yaparak envanterinize ekleyebilirsiniz. Satın alacağınız CP’ler ile silah yükseltmeleri yapabilir, yeni görünümler elde edebilirsiniz. Kabasakal Online bu noktada oyunun sunduğu karakter geliştirme eşyalarına en ucuz fiyatlar ile sahip olmanıza olanak sağlamaktadır.

Call of Duty Mobile CP Nasıl Satın Alınır?

Beğendiğiniz bir eşyaya sahip olmak istiyorsanız bunun için öncesinde yapmanız gereken şey oldukça basittir. Üyelikli ya da üyeliksiz olarak ilgili kategoriye giriş sağlayabilir ve call of duty mobile cp satın al yaparak çok kısa bir sürede sipariş oluşturabilirsiniz.

  • 1. Sitemiz üzerinden Call Of Duty Mobile CP kategorisine tıklayınız.
  • 2. Satın almak istediğiniz ürüne tıklayınız.
  • 3. Satın almak istediğiniz miktarı seçiniz.
  • 4. ”Satın Al” butonuna basınız.
  • 5. Sizlerden istenilen “Oyuncu ID Numarası” kısmını doldurunuz.
  • 6. “Sipariş Ver” butonuna basınız.

Yukarıdaki işlemleri sırası ile yaptığınız takdirde call of duty mobile cp siparişiniz oluşmuş ve işleme alınmış olacaktır. Karakterinizi geliştirmek ve diğer oyuncular arasında fark yaratmanız için tek yapmanız gereken oyun hesabınıza giriş yapmaktır.

Call of Duty Mobile CP Fiyatları

Silah yükseltmeleri, tasarımlar, paketler ve daha fazlası için Kabasakal Online en indirimli oyun paralarını değerli oyunculara sunmaktadır. İndirim fırsatı alanındaki sayacı takip ederek ürünlerin ne kadar süre indirimde olacağını görüntüleyebilirsiniz. En güncel ve en ucuz Call of Duty Mobile CP Fiyatları için aşağıdaki tabloyu kontrol edebilirsiniz.

80 Points Call of Duty Mobile 14,00 TL
420 Points Call of Duty Mobile 70,00 TL
880 Points Call of Duty Mobile 140,00 TL
2400 Points Call of Duty Mobile 355,00 TL
5000 Points Call of Duty Mobile 720,00 TL
10800 Points Call of Duty Mobile 1.440,00 TL

İstediğiniz tutardaki ürüne call of duty mobile cp satın al yaparak hemen sahip olabilirsiniz. Ne kadar çok ürün alırsanız o kadar çok bonus kazanma şansınız olacaktır. Ürün bonusları satın alacağınız tutarların hemen yanında yer almaktadır. Bonuslarınızı Oyunexe üyeliğinizde biriktirerek ürün alımlarında harcayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile CP Nasıl Yüklenir?

Call of Duty Mobile CP yükleme için; ürün satın alma işleminizi yaparken sizlerden istenilen Oyuncu ID’nizi girmeniz yeterli olacaktır. Hesabınıza ait bu bilgiyi girmeniz halinde Oyunexe tarafından aldığınız miktar kadar yüklemeniz 2-15 dakika içerisinde gerçekleştirilecektir.

Call of Duty Mobile İçerik Mağazası Nerede?

Aksiyon dolu Call of Duty Mobile oyununda silah desenlerine, sandıklara, kamuflaj paketlerine sahip olmak için öncelikle sitemiz üzerinden call of duty mobile cp satın al işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Satın aldığınız cpleri harcamak için ise içerik mağazasına giriş yapıp beğendiğiniz ürüne tıklamanız ve satışını onaylamanız gerekiyor. Call of Duty Mobile içerik mağazasına giriş yapmak için;

  • 1. Oyun hesabınıza giriş yapınız.
  • 2. Sağ köşede yer alan “CP” yazısının yanındaki + (artı) işaretine basınız.
  • 3. Açılan ekran Call of Duty Mobile içerik mağazası olarak geçmektedir.

Call of Duty Mobile 800 CP Ne Kadar?

Call of Duty Mobile oyununda birbirinden farklı CP tutarları bulunmaktadır. Oyun içinde bulunan bütün tutarlara sitemiz üzerinden en ucuz fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Call of Duty Mobile 800 CP Ne Kadar? sorusu oyuncular tarafından merak edilen konular arasında yerini almaktadır. Buna yanıt olarak oyunda ya da sitemizde 800 CP bulunmamaktadır. Bu tutara en yakın olan Call of Duty Mobile 880 CP’yi 140 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Benzer Ürünler

MÜŞTERİ YORUMLARI (0)