500 IKV Akçe / ICF Kredi

İstanbul Kıyamet Vakti
img

500 IKV Akçe / ICF Kredi

Ürün Hakkında Açıklama

İstanbul Kıyamet Vakti (IKV) MMORPG oyunu, İstanbul'da geçen bir end-of-the-world (kıyamet) temalı oyundur. 500 İkv Akçe, oyun içinde kullanılan bir para birimidir. Bu para birimi, oyun içinde oyuncuların oyun içinde yapacakları alışverişlerde kullanılır ve oyun içinde özel özellikler ve eşyalar satın alınmasını sağlar.

İkv 500 Akçe

IKV 500 Akçe, oyun içinde oyuncuların karakterlerini geliştirmesi için kullanılabilir. Örneğin, oyun içinde özel silah ve zırh setleri satın alınabilir veya oyun içinde özel görevler tamamlandığında ödül olarak verilen eşyalar satın alınabilir. Bu eşyalar, oyuncuların karakterlerinin güçlerini artırır ve oyun içinde daha fazla zevk almalarını sağlar.

  • 500 İkv Akçe ayrıca oyun içinde özel etkinlikler ve yarışmalara katılım için de kullanılabilir.
  • Bu etkinlikler, oyun içinde özel bir yerde gerçekleştirilen ve oyuncular arasında yapılan yarışmalardır.
  • Bu etkinlikleri kazanan oyuncular da özel ödüller kazanabilirler.
  • IKV 500 Akçe, oyun içinde özel özellikler ve eşyalar satın alınmasını sağlayan bir para birimidir.
  • Bu para birimi, oyuncuların oyun içinde daha fazla zevk almalarını amaçlar ve oyun içinde özel özellikler ve eşyalar satın alınmasını sağlar.

İkv Playstore 500 Akçe

İkv Playstore 500 Akçe, bu oyunun resmi olarak Google Play Store üzerinden indirilebildiği yerdir. Oyun, Google Play Store üzerinden indirildikten sonra, oyun içinde kullanılan bir para birimi olan IKV 500 Akçe satın alınabilir. 500 İkv Akçe, oyun içinde oyuncuların oyun içinde yapacakları alışverişlerde kullanılır ve oyun içinde özel özellikler ve eşyalar satın alınmasını sağlar. Örneğin, oyun içinde özel silah ve zırh setleri satın alınabilir veya oyun içinde özel görevler tamamlandığında ödül olarak verilen eşyalar satın alınabilir. Bu eşyalar, oyuncuların karakterlerinin güçlerini artırır ve oyun içinde daha fazla zevk almalarını sağlar.

Benzer Ürünler

MÜŞTERİ YORUMLARI (0)