LOL 200 Riot Points 17 TL RC

League of Legends
img

LOL 200 Riot Points 17 TL RC

LOL TR 200 RP

17.68 TL

14.14 TL

Ürün Hakkında Açıklama

League of Legends Riot Points (LOL RP) E-Pinleri Yetkili Satıcısı OyunExe

 

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends nam-ı diğer Efsaneler Ligi, 2009 yılından bu yana hayatımızda. Strateji ve rol yapma oyunlarının karışımı çevrimiçi oynanan LOL, yüksek temposuyla oyunseverlere keyifli oyun sunuyor. Farklı savaş alanlarında, kendine özgü özellikleri olan şampiyonlardan oluşan takımlarda kıyasıya mücadele ederken, ihtiyaç duyacağın özelliklere (skinlere) sahip olman için LOL Riot Points satışları OyunExe'de devam ediyor.

 

Turkey (TR) sunucusunda geçerli olan LOL Riot Points e-pinleri ile macerada öne geçebilir, rakiplerini alt edebilirsin.

 

League of Legends Sunucularında Başarının Sırrı OyunExe

 

Turkey (TR) sunucusunda kullanmak ve oyunda öne geçmek için LOL 400 Riot Points, LOL 840 Riot Points, LOL 1780 Riot Points, LOL 3620 Riot Points, LOL 6450 Riot Points ve 12800 LOL Riot Points satın alabilirsin.

2021'nin en iyi LOL RP fiyatları için OyunExe'i takipte kalmalısın.

 

League Of Legend Türkiye

    Riot Games tarafından geliştirilen ve hem ülkemizde, hem de dünyanın pek çok ülkesinde çok büyük bir popülariteye sahip olan LoL, tempolu yapısı rekabete dayalı bir oyun ortamı sunması gibi fonksiyonları sayesinde özellikle de Türk oyuncular tarafından ilgi görmeye başlamış ve binlerce oyun sever tarafından oynanmaya başlanmıştır.

Online RPG oyunlarından hoşlanıyorsanız, muhakkak LoL’a göz atmanız öneri edilmektedir. Çünkü bu yapım sizlere önceden tatmadığınız bir online oyun keyfi sunacaktır. Genel olarak bakıldığında, LoL’ın oyunculara sunduğu oyun yapısı, strateji ve MMORGP birleşimi bir yapıdır. Kendine has karakter tasarımları ve savaş haoyunexeları gibi yaratıcılığın ilk planda olduğu bir yapım olan LoL, henüz denemediyseniz, çok şey kaçıracağınız bir online oyundur.

Oyunda, her takımın kendisine özgü şampiyonları bulunmakta ve bu şampiyonların yine kendisine özgü yetenekleri, savaşın kaderini belirleyecek fonksiyonları bulunur. Seçtiğiniz takıma ve şampiyona bağlı şekilde gerçekleştireceğiniz stratejiler ile beraber rakip takıma korku salabilir ve savaş meydanlarında nam salabilirsiniz.

LOL Riot Points Nedir?
Riot Points, Riot Games firması tarafından oluşturulan ve League of Legends oyununda bulunan mağazada kullanılacak olan çeşitli özellikler, deneyimler elde edebileceğiniz oyun içi para birimidir. Kısa adı RP 'dir ve bir çok farklı değerlerde satışı yapılmaktadır. League of Legends RP satın alarak oyun içerisinde bir çok özelliğe sahip olabilir, en yeni çıkan lol kostüm ve şampiyon skinlerine anında sahip olabilirsiniz. oyunexe.com sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz LOL RP satın al işleminin ardından ürün hızlı ve güvenli bir biçimde sizlere kod olarak teslimi yapılır.

Benzer Ürünler

MÜŞTERİ YORUMLARI (0)